Досягнення учнів 2012-2013 н.р. - Предметні олімпіади - Досягнення - Каталог файлів - Вергунівська загальноосвітня школа
Четвер, 08.12.2016, 23:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Вергунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72

Каталог файлів

Головна » Файли » Досягнення » Предметні олімпіади

Досягнення учнів 2012-2013 н.р.
21.11.2014, 17:16

 

Вид конкур-су

Назва конкурсу

ПІП переможця, клас

Місце

Рівень

(етап)

Інтелектуальні

ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ:

  • екологія
  • англійська мова
  • астрономія

 

-  укр.. мова і література

- рос. мова

  • астрономія
  • астрономія

 

Лисенко Юлія, 10 кл.

Шевченко Д., 8 клас

Старов Д., 11 клас

Арутюнян Л., 9 клас

Лисенко Юлія, 10 кл.

Горбенко О., 8 клас

Старов Д., 11 клас

Арутюнян Л., 9 клас

 

 

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

 

районний

районний

районний

районний

районний

районний

обласний

обласний

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус з укр.. мови

Рудзеєва В.,

5 клас

5 місце

Всеукр. рівень

Всеукраїнська предметна олімпіада Олімпус з математики

Хлівіцький В.,

 6 клас

9 місце

Всеукр. рівень

Міжнародний конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Піцик О., 3 клас

Стеблина Є., 3 клас

Золотий

сертифікат

Всеукр. рівень

 

Міжнародний природничий конкурс «Кенгуру»

Білоус О., 6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Манько М.,6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Пересунько С.,6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Старов Д.,6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Цвєтков Б.,6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Шевченко В.,6 клас

Золотий сертифікат

Всеукр. рівень

Творчі

Міжнародний конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика

Горбенко О.,

8 клас

ІІІ

ІІ етап (районний)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»;

Мельник В.,

11 клас

лауреат

обласний

Конкурс наукових робіт учнів  «Коврайський період у житті і творчості Григорія Сковороди»

Мельник В.,

11 клас

ІІІ

обласний

Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка;

 

Горбенко О.,

8 клас

ІІ

ІІ етап (районний)

Рудзеєва В.,

5 клас

ІІІ

ІІ етап (районний)

Мельник В.,

11 клас

ІІІ

ІІ етап (районний)

Спортивні

Змагання з футболу

команда

ІІІ

районний

 

Змагання з настільного тенісу

Мельник В.,

11 клас

І

районний

команда

ІІІ

районний

Змагання з баскетболу

команда

ІІ

районний

Гра-випробування «Котигорошко»

Кравченко М.,

7 клас

І

районний

 

Категорія: Предметні олімпіади | Додав: початківець
Переглядів: 123 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz